V Kotalkarskem klubu Zvezda vabimo k vpisu nove člane v koledarskem letu 2020! Objavljamo še proste termine, h katerim se lahko priključite kadarkoli med letom. Vadbe potekajo na kar treh lokacijah, na Osnovni šoli Trzin, Osnovni šoli Zalog in Osnovni šoli Mirana Jarca.

MINI STAR - kotalkanje za najmlajše (otroci stari 3-6 let).

• OŠ TRZIN (mala telovadnica) - vsak petek, 17:30-19:00

• OŠ ZALOG (velika telovadnica) - vsak petek, 16:00-17:00 in vsako soboto 17:00-18:00

• OŠ MIRANA JARCA (velika telovadnica) - vsako sredo, 15:45-17:15

CICI, JUNIOR, SUPER STAR

• OŠ TRZIN (velika telovadnica) - vsak ponedeljek, 16:30-17:30 (JUNIOR STAR, 12-15 let)

• OŠ ZALOG (velika telovadnica) - vsako soboto, 17:00-18:00 (CICI STAR, 7-11 let)

• OŠ ZALOG (velika telovadnica) - vsako soboto, 18:00-19:00 (JUNIOR STAR, 12-15 let, SUPER STAR, dijaki, študenti, odrasli)

• OŠ MIRANA JARCA (velika telovadnica) - vsako sredo, 15:45-17:15 (CICI STAR, 7-11 let)

• OŠ MIRANA JARCA (velika telovadnica) - vsak ponedeljek in petek, 15:00-16:30 (JUNIOR STAR, 12-15 let)

Za prijave in več informacij nam lahko pišete na info@kk-zvezda.si!

V soboto, 14. decembra 2019 smo se zbrali kotalkarji Kotalkarskega kluba Zvezda iz vseh treh lokacij in se skupaj poveselili na kotalkah v božičnem vzdušju! Naši trenerki sta skupaj z otroki pripravili krajši božično-novoletni nastop za starše, sorodnike in prijatelje, na katerem so otroci pokazali, kaj so se do sedaj že naučili. Za nekatere, ki so na kotalke prvič stopili šele pred kratkim, je bila to prav posebna izkušnja, saj so prvič izkusili takšen nastop pred večjo publiko.

Po končanem nastopu nas je obiskal tudi dobri mož Božiček, ki je otrokom razdelil darila, ki so jih priskrbeli naši partnerji - BB Bio, Weleda, Mentos, Loaker in Bobi. Iskrena hvala vsem, da podpirate nas in naše drage člane!! Sledila je še krajša pogostitev za vse obiskovalce, na kateri smo se okrepčali z domačimi bio jabolki iz ekološke kmetije Miš Leopold (Gorjuša pri Dobu), slastnimi rogljički izpod pekovskih mojstrov Pekarne Pečjak in odličnimi piškoti iz Slaščičarne Jurček. Hvala tudi vam, da so bili naši želodčki siti po dolgem dnevu!

Posebna zahvala gre vsem staršem, ki so tako ali drugače pomagali pri organizaciji in izpeljavi tega dogodka - brez vas ni nas, iskrena vam hvala! Zahvala tudi trenerkama Petri in Špeli za ves trud in predanost svojemu delu, brez katerega ne bi bili tam, kjer smo danes.

Spodaj si lahko ogledate nekaj foto utrinkov z dogodka. Hvala tudi fotografom- Luka, Erika in Ludvik, da so ti lepi trenutki za vedno ovekovečeni.

Božični pozdrav,

ekipa KK Zvezda

September je bil za naše zvezdice izjemno aktiven! Poleg rednih treningov in priprav na zadnja tekmovanja v letošnji sezoni, smo sodelovali na kar treh dogodkih, kjer ste lahko ves čas brezplačno kotalkali in imeli možnost brezplačne izposoje naših kotalk. Odziv je bil res neverjeten, zavezali smo preko 1000 kotalk in tako dan polepšali vsem, ki z nami delijo ljubezen do kotalkanja.

Ogromna zahvala gre celotni ekipi KK Zvezda, našim tekmovalcem in članom, brez katerih dogodkov ne bi mogli izpeljati in seveda organizatorjem za povabilo in odlično organizacijo! Spodaj si lahko pogledate nekaj foto utrinkov z vseh dogodkov. Se vidimo naslednje leto!!

TRZIN V SEJMU, 31.8.2019

ČAROBNI DAN, 1.9.2019