novice

NOVICE

23.07.2020 ste nas lahko spremljali v živo v oddaji Dobro jutro. V reportaži smo predstavili kotalkanje kot šport in obliko rekreacije ter dejavnosti našega kluba.

Celoten prispevek si lahko ogledate na spodnji povezavi:

V naše programe se lahko vključite kadarkoli med letom, še vedno se nam lahko pridružite tudi na poletnem kotalkanju, ki ga izvajamo vse do 30.08.2020.

Hvala RTVSLO.si ter Dobro jutro za priložnost, da predstavimo kotalkanje in dejavnosti našega kluba širši publiki in s tem prispevamo k večji prepoznavnosti tega čudovitega športa v Sloveniji. Posebna zahvala tudi Mestna občina Ljubljana in Šport Ljubljana za vso podporo pri izvajanju naših programov in LPŠ MOL.

V Kotalkarskem klubu Zvezda vabimo k vpisu nove člane v koledarskem letu 2020! Objavljamo še proste termine, h katerim se lahko priključite kadarkoli med letom. Vadbe potekajo na kar treh lokacijah, na Osnovni šoli Trzin, Osnovni šoli Zalog in Osnovni šoli Mirana Jarca.

MINI STAR - kotalkanje za najmlajše (otroci stari 3-6 let).

• OŠ TRZIN (mala telovadnica) - vsak petek, 17:30-19:00

• OŠ ZALOG (velika telovadnica) - vsak petek, 16:00-17:00 in vsako soboto 17:00-18:00

• OŠ MIRANA JARCA (velika telovadnica) - vsako sredo, 15:45-17:15

CICI, JUNIOR, SUPER STAR

• OŠ TRZIN (velika telovadnica) - vsak ponedeljek, 16:30-17:30 (JUNIOR STAR, 12-15 let)

• OŠ ZALOG (velika telovadnica) - vsako soboto, 17:00-18:00 (CICI STAR, 7-11 let)

• OŠ ZALOG (velika telovadnica) - vsako soboto, 18:00-19:00 (JUNIOR STAR, 12-15 let, SUPER STAR, dijaki, študenti, odrasli)

• OŠ MIRANA JARCA (velika telovadnica) - vsako sredo, 15:45-17:15 (CICI STAR, 7-11 let)

• OŠ MIRANA JARCA (velika telovadnica) - vsak ponedeljek in petek, 15:00-16:30 (JUNIOR STAR, 12-15 let)

Za prijave in več informacij nam lahko pišete na info@kk-zvezda.si!

V soboto, 14. decembra 2019 smo se zbrali kotalkarji Kotalkarskega kluba Zvezda iz vseh treh lokacij in se skupaj poveselili na kotalkah v božičnem vzdušju! Naši trenerki sta skupaj z otroki pripravili krajši božično-novoletni nastop za starše, sorodnike in prijatelje, na katerem so otroci pokazali, kaj so se do sedaj že naučili. Za nekatere, ki so na kotalke prvič stopili šele pred kratkim, je bila to prav posebna izkušnja, saj so prvič izkusili takšen nastop pred večjo publiko.

Po končanem nastopu nas je obiskal tudi dobri mož Božiček, ki je otrokom razdelil darila, ki so jih priskrbeli naši partnerji - BB Bio, Weleda, Mentos, Loaker in Bobi. Iskrena hvala vsem, da podpirate nas in naše drage člane!! Sledila je še krajša pogostitev za vse obiskovalce, na kateri smo se okrepčali z domačimi bio jabolki iz ekološke kmetije Miš Leopold (Gorjuša pri Dobu), slastnimi rogljički izpod pekovskih mojstrov Pekarne Pečjak in odličnimi piškoti iz Slaščičarne Jurček. Hvala tudi vam, da so bili naši želodčki siti po dolgem dnevu!

Posebna zahvala gre vsem staršem, ki so tako ali drugače pomagali pri organizaciji in izpeljavi tega dogodka - brez vas ni nas, iskrena vam hvala! Zahvala tudi trenerkama Petri in Špeli za ves trud in predanost svojemu delu, brez katerega ne bi bili tam, kjer smo danes.

Spodaj si lahko ogledate nekaj foto utrinkov z dogodka. Hvala tudi fotografom- Luka, Erika in Ludvik, da so ti lepi trenutki za vedno ovekovečeni.

Božični pozdrav,

ekipa KK Zvezda