Search
  • Kotalkarski klub zvezda

Dogodki v septembru

September je bil za naše zvezdice izjemno aktiven! Poleg rednih treningov in priprav na zadnja tekmovanja v letošnji sezoni, smo sodelovali na kar treh dogodkih, kjer ste lahko ves čas brezplačno kotalkali in imeli možnost brezplačne izposoje naših kotalk. Odziv je bil res neverjeten, zavezali smo preko 1000 kotalk in tako dan polepšali vsem, ki z nami delijo ljubezen do kotalkanja.

Ogromna zahvala gre celotni ekipi KK Zvezda, našim tekmovalcem in članom, brez katerih dogodkov ne bi mogli izpeljati in seveda organizatorjem za povabilo in odlično organizacijo! Spodaj si lahko pogledate nekaj foto utrinkov z vseh dogodkov. Se vidimo naslednje leto!!


TRZIN V SEJMU, 31.8.2019

ČAROBNI DAN, 1.9.2019


OTROŠKI BAZAR, 14.-15.9.2019


8 views0 comments

Recent Posts

See All