Search
  • Kotalkarski klub zvezda

Uspešno zaključen prvi sklop začetnih tečajev umetnostnega kotalkanja

Uspešno smo zaključili prve začetne tečaje umetnostnega kotalkanja! ⭐️ Otroci so v dveh mesecih pridobili ogromno znanja, ki ga bodo v prihajajočih toplih mesecih lahko uporabili na zunanjih površinah. Najlepša hvala otrokom in staršem za zaupanje, vso podporo in pozitivno energijo ter trenerjem in vodstvu kluba za vložen trud in predano delo.Že ta teden, 15.3.2019 pa pričenjamo z novim sklopom tečajev. Organizirali bomo začetni in nadaljevalni tečaj umetnostnega kotalkanja. Več info in prijave na naši spletni strani in e-naslovu info@kk-zvezda.si


Se vidimo na kotalkah! ⭐️

6 views0 comments

Recent Posts

See All
Kotalkarski klub Zvezda

Šmartinska cesta 72,

1000 Ljubljana

Slovenija

Telefon

064 / 111 - 960

POVEZAVE
SLEDITE NAM
  • Facebook
  • Instagram